| TheGuy92 a întrebat:

In legatura cu CS:GO.
Pe ce mape ar trebui sa folosesc M4A4 si pe ce mape M4A1-S?
Inteleg diferentele, dar presupun ca pe unele mape 10 gloante in plus vor fi mai folositoare decat un silencer si invers.
Si prin "mape" ma refer la cele din Active Duty (Dust II, Nuke, Mirage, Inferno, Cache, Cobblestone)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Joc si eu, si folosesc doar M4A1-S si nu M4a4? de ce? M4a1-s chiar daca are gloante putine trebuie sa tragi 5 gloante nu mai mult, depinde de situatie, m4a1 are o acuratete mai buna, dai hs cand tragi doar in gat, m4a4 cand impusti se ridica prea sus, ce nu-mi place, la m4a4 poti trage gloante vrei ca e limitat pentru toate mapele.

4 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Nu conteaza de mapa, desi daca vrei sa omori de la distanta iti sugerez M4A1-S.Dar daca vrei sa dai mult damage alegi direct M4A4,chiar daca are un recoil mai mare.

| anonimguy3 a răspuns:

Serios? Asta poate fi numita cea mai stupida intrebare...

| TheGuy92 explică (pentru anonimguy3):

Probabil stupida, ce vrei de la un Silver III.Dar refuz sa cred ca intrebarea mea e mai stupida decat asta:
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/367/114/9c1.png

| anonimguy3 a răspuns (pentru TheGuy92):

Ok, asta nu are legatura cu subiectul dar e in acelasi timp funny what the? laughing