| AllmaGirl a întrebat:

Inafara de /facebook ce coduri pentru branze mai sunt pe transformice?

4 răspunsuri:
| AntoAlex a răspuns:

Mai este unul daca intelegi bine daca nu lasa! Trebuie la meniu sa dai jos de tot la schimba parola si acolo pui emailul tau si dupa iti da 40 branze! Success! Funda?

| AllmaGirl explică (pentru AntoAlex):

Il stiu, eu ma refer la coduri nu la metode alternative

| AllyAlly2a a răspuns:

Numai sunt coduri, poti doar sa bagi emailul si iti da 40 de branze.

| boyswaahromanian45443 a răspuns:

Stiu eu coduri deci /facebook 20 cheese /atelier801 nu stiu mai ce+titlu+super accseriu schimba parola 40 chesee sper ca te am ajutat. Funda?