| William a întrebat:

Intrebarea aceasta este pentru cei care joaca SAMP: de ce nu va apucati de ABP reloaded ca are grafica mai buna decat SAMP si poti sa faci mai multe lucruri.

Răspuns Câştigător
| xtreme95 a răspuns:

Pentru ca a ajuns la un standard, avand grafice mai slabe cei cu pcuri proaste pot juca, sunt mii de servere deja facute moduri tutoriale si tot ce iti trebuie, a ajuns la un standard gen cs 1.6. De ce joaca lumea 1.6 nu Source? pentru ca 1.6 merge la toata lumea si are servere bune.