| Jeff4Ever4Me1Lov3You a întrebat:

**FUNDA**. Ce are diferit GTA SAMP de cel original si ce pot face in plus in SAMP decat originalu. Cel care spune cele mai multe lucruri funda.Please ca nu stiu sa ma decid ( ORIGINAL - SAMP ) thinking!

1 răspuns:
| Dragos4SAD a răspuns:

Ca sa te decizi termini mai intai gta sa normal sa inveti si tu,gta samp este online, mp=multiplayer si poti sa sari de pe rampe inalte in care pe cel normal nu e, sa te omori cu altii sa... sa te distrezi mai bine.