| anonim_4396 a întrebat:

Jocul preferat, si in cateva randuri de ce?

39 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru YoChriss):

Mi-a placut Batlefield: Bad Company 2 mai mult ca Batlefield3 in ceea ce priveste multiplayerul.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

E greu de ales dintre TF2 Starcraft2
Gmod si minecraft dar aleg TF2.Am jucat Battlefield3 si BBC, Call of Duty Modern Warfare 1 si 2 dar TF2 mi-a ramas ca un FTS bun. Felul colorat in care arata, clasele, comunitatea dar cel mai important e balansul.Cei de l valve nu au copiat aceiasi arma cu ceva damage in plus si un aspect mai bun.Sunt arme care te lasa sa zbori, sa planezi, sa mori fara sa mori, sa fi imun la damage, sa dai criticale cand vrei si tot asa.Si totul este balansat fiecare player avand sanse egale, e genial.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dota! Mie lene sa scriu de ce, spun doar ca ma joc de 5 ani acelasi joc, si nu mai ma satur.

Răspuns utilizator avertizat
| CinevaNou a răspuns:

Toate imi plac, nu pot sa aleg unul din ele. In ultimii ani am jucat dishonored, bioshock infinite, far cry 3, saints row 3 si 4 si toate mi s-au parut bune. Saints row are multe faze comice si mi se pare mai bun decat gta...
Iar din jocurile vechi flatout2 si cs16 mai le joc, pentru ca poti trolla lumea si e amuzant.

| Frank51 a răspuns:

LFS (live for speed), este un simulator de masini foarte realistic, si functia de muliplayer este un + foarte mare, joc acest joc deoarece ma pasioneaza masinile(ca pe oricare baiat), si imi plac extrem de mult serverele realiste facute aici, si evident jocul care nu cere cine stie ce perfomante.

Serverul pe care frecventez si pe care deja sunt admin este urmatorul www.scs-cruise.forum.st

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PrazPrăzescu):

In 3 ani cam asa iese. la sfarsitul lui 2013 au spus ca abia au inceput sa faca jocul, adica nu e poveste "harta" nimic. daca am inteles bine idiotii aia vor sa il faca open-world, deci poate dura chiar si mai mult. cu putin noroc iese in 6 ani, poate chiar de ziua ta laughing

Răspuns utilizator avertizat