| anonim_4396 a întrebat:

Jocul preferat, si in cateva randuri de ce?

39 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum va fi gta v pentru ca are multe porcarii de facut si tine mult. Nu imi place fata de prost a lui trevor dar ii pun ochelari si o caciula in cap laughing sa fie un om diferit

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

L-am terminat aseara si nu mi s-a parut ca tine asa mult. dupa ce termini8 toate misiunile in afara de 4 curse cu masini 4 inot, si mult mult tenis nu e chiar atat de mult de facut. dar imi place sa fac conjur la harta cu tirul laughing cred ca 5 ore numai asa am "pierdut timpul"

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca mergi numai pe principale nu rezolvi nimic, trebuie sa faci si misiuni secundare etc. Tine mult oricum, gta 4 l-am terminat in vreo 5 zile

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Am facut si secundare, am completat cam 80%din joc. mai am de intalnit ciudatii aia, care cand te plimbi iti apar deodata pe harta

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai zi pentru ca ma asteapta aventura buna, misiuni extra, detalii mai finisate in grafica mult mai buna, mai multe melodii la radio, masini noi, clima variata cu ninsori si vijelii, arme noi...

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Astepti pe pc? ca pe ps4 sau xbox one nu va fi mare diferenta zic eu. pe pc macar vor fii moduri peste moduri de aia astept

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, la ps4 dar de grafic mare diferenta no sa fie, la calculator va fi putin mai buna dar nu asa de tare precum cred fanboy pc si nu ma impresioneaza modurile prefer sa stau linistit intins in pat si comod decat sa am 50 de butoane in fata mea apoi intro misiune daca apas butonul gresit mor.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

laughing prietene ce naiba, in 2014 si inca nu ai aflat ca poti colega controlarul de la o consola la pc? cum crezi ca joc skyrim laughing.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat acum sant innebunit si dupa ETS 2 sper sa iasa euro truck simulator 3 si pe PS4 laughing

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Cine stie. am vazut ETS pe youtube mi-a placut mult dar as vrea sa imi iau un volan sa joc laughing.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

600€ costa unu cu ambriaj si 6 viteze dar merita

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Toata ziua as conduce cu ala imi bag belengheru in firmele de transport laughing

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Mai pun ceva si platesc un an asigurarea la masina rolling on the floor, la 100 mai merge dar ala sa il ia cine vrea, doar sa dau peste banii aia pe strada ca de altfel nu prea.

| Frank51 a răspuns:

LFS (live for speed), este un simulator de masini foarte realistic, si functia de muliplayer este un + foarte mare, joc acest joc deoarece ma pasioneaza masinile(ca pe oricare baiat), si imi plac extrem de mult serverele realiste facute aici, si evident jocul care nu cere cine stie ce perfomante.

Serverul pe care frecventez si pe care deja sunt admin este urmatorul www.scs-cruise.forum.st

| Pricked a răspuns:

Farmerama.
*cateva randuri*

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Nu am auzit de asa ceva in viata mea zomboloaico.

ce-i cu poza aia? esti perversa ca ala din tokyo ghoul si nu stiam si eu?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai pocit username-ul. :C

Nu, doar incepe sa-mi placa alt tip de carne.

| Duucu a răspuns:

Hmm...
Kingdom of Amalur: Reckoning - m-a atras totul la el, de la poveste la miscare si grafica. Cred ca e singurul joc care m-a emotionat cu ultima scena, care era un bilet scris...

| CinevaNou a răspuns:

Toate imi plac, nu pot sa aleg unul din ele. In ultimii ani am jucat dishonored, bioshock infinite, far cry 3, saints row 3 si 4 si toate mi s-au parut bune. Saints row are multe faze comice si mi se pare mai bun decat gta...
Iar din jocurile vechi flatout2 si cs16 mai le joc, pentru ca poti trolla lumea si e amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

StarCraft II.
Dar bag vreo maxim 2-3 ore pe săptămână. Nu prea am timp sa mă joc. Nici cheful nu mai e ca altădată.
Pentru mine SC este ca un sah modern. Plus ca si campaniile mi-au plăcut. Un scenariu foarte bine gândit. Astept următorul expansion. happy Blizzard lucrează lent dar sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dota! Mie lene sa scriu de ce, spun doar ca ma joc de 5 ani acelasi joc, si nu mai ma satur.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Jocul meu preferat este Batlefield: Bad Company 2. De ce este jocul meu preferat? In primul rand, grafica este izbitor de asemanatoare cu grafica din Battlefield 3 si mult mai buna decat cea din Battlefield: Bad Company 1, cerintele de sistem sunt mai mici decat la Battlefield 3, consider ca are o poveste mult mai buna decat, din nou, Battlefield 3, este mai ieftin, costand in jur de 30 de lei, fata de Battlefield 3 care costa in jur de 50 de lei, nu are pachete premium, sau cine stie cum, este doar Battlefield: Bad Company 2, si atat. O zi buna!

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru YoChriss):

Mi-a placut Batlefield: Bad Company 2 mai mult ca Batlefield3 in ceea ce priveste multiplayerul.

| anonimguy3 a răspuns:

Sincer Sincer? Hmm cred ca e GTA V, na glumesc...si o sa iti mai incolo dc. Sincer daca stau sa ma gandesc jocul meu preferat e unul dintre Bioshock Infinte si Metro Last Light. Dc? Graficile la ambele jocuri sunt incredibile, povestile la amandoua incredibile. gameplay uluitor, sunet etc. Acum la gluma cu gta 5, sincer PC gameri si next gameri vor fi dezamagiti pentru ca gta 5 sincer nu e cine stie. Am jucat jocul o parte (am o problema cu dvd 2 si trebuie sa o rezolv) din joc si sincer nu e cine stie. Da ai multe chestii de facut asta nu pot nega dar dupa o vreme devine asa de plictisitor incat regreti ca ai dat bani pe el. Dupa ce faci absolut totul din joc deja numai are farmec, rejucabilitate sa zic ca ar avea fata de alte jocuri dar eeh.

| anonim_4396 explică (pentru anonimguy3):

Te cred la gta 5. l-am cumparat in decembrie dar abia aseara l-am terminat, asta ca sa vezi ce mult mi-a placut laughing. aveam asteptari mai mari dar nu a fost cine stie ce. 4 mi-a placut mai mult, ce sa mai zic de VC chiar daca e vechi, cred ca l-am terminat de 20 de ori cel putin. prefer mai mult Bioshock 1 dar si Infinite a fost foarte bun, am ramas masca la urma. Episoadele au fost si ele bune. Metro 2033 imi amintesc cand am jucat prima oara am zis ca numai joc in viata mea, cand l-am reluat mi-a placut asa mult ca l-am mai terminat de 5 ori de atunci si LL mi-a placut foarte mult. Cum ucizi asa ascuns si toata povestea, merita nota mare, la cum a fost facut, adica in ce conditii ai zice ca ar iesi o prostie, nu frumusestea de joc care e.

| anonimguy3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer sunt curios mutra pc gamerilor (nu ca eu nu as fi da nu am mai avut rabdare sa astept laughing ) si next gen gamerilor cand vor vedea ce e cu adevarat gta 5 happy

| TechGuyTpu a răspuns:

W_D.Dc? Pentru ca grafica pe ultra+ graficele din g3 + gameplay mult+ haking+cool storyline+gen gta

| Happyjump a răspuns:

Gta 5 si FIFA 15, pentru că îmi plac

| anonim_4396 explică (pentru Happyjump):

Puteai sa scrii doar fifa. oricum din 2011 in coa" nu e ca s-a schimbat cine stie ce. In 2011 au facut si ei un pas inainte ca au schimbat grafica, dar in rest zici ca e COD, acelasi rahat over and over, ma mir ca lumea nu s-a plictisit inca. Ma bucur ca NFS si.-au invatat lectia si au luat un an pauza sa is "regaseasca drumul".

| kyliejenner a răspuns:

Sims, fiindca bag bebelusi in cuptor

| anonim_4396 explică (pentru kyliejenner):

Frumos--

Răspuns utilizator avertizat
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

E greu de ales dintre TF2 Starcraft2
Gmod si minecraft dar aleg TF2.Am jucat Battlefield3 si BBC, Call of Duty Modern Warfare 1 si 2 dar TF2 mi-a ramas ca un FTS bun. Felul colorat in care arata, clasele, comunitatea dar cel mai important e balansul.Cei de l valve nu au copiat aceiasi arma cu ceva damage in plus si un aspect mai bun.Sunt arme care te lasa sa zbori, sa planezi, sa mori fara sa mori, sa fi imun la damage, sa dai criticale cand vrei si tot asa.Si totul este balansat fiecare player avand sanse egale, e genial.

Răspuns utilizator avertizat
| Ady100 a răspuns:

Assassin's Creed 2, pentru ca in momentul cand am terminat AC1 si l-am inceput pe 2, a parut total modificat. Poveste uimitoare, gameplay de calitate, te simti de parca tu ai fi personajul. L-am jucat de 6 ori, facand TOT ce se poate in el, colectabile etc. si nu m-am plictisit. Dar poate tu vei juca AC-urile mai noi, pentru ca si acelea sunt super, dar in opinia mea nu se compara cu AC2 (am jucat toata seria AC).

| anonim_4396 explică (pentru Ady100):

"Dar poate tu vei juca AC-urile mai noi,", din potriva, am jucat ppe toate pana la 3. 2 intr-adevar e cel mai bun, 1 nu mi-a placut deloc, prea enervant ca na, l-am jucat abia dupa ce am jucat Revelation laughing, iti dai seama ce diferenta in gameplay este.