| Disperatu a întrebat:

Jucatori de cs 1, 6.Fratele meu prost si mic a facut o comanda la0 ping ( o firma de hosting) si data scadenta este 27.05.2015.Eu nu am banii respectivi si nu am cum sa platesc.Ce fac? Daca nu platesc ce se intampla? Se anuleaza comanda? (doamne sa fie asa ) Va rog un raspuns, ofer o mare fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Trimite-le un email si spune-le ce s-a intamplat, cred ca o sa fie cat de cat intelegatori. Data viitoare nu iti mai lasa fratele mai mic sa se joace fara sa vezi ce face. Invata-l, spune-i cum ii cu internetu si chestiile astea ca daca nu poate o sa fac iar ceva.

| Disperatu explică (pentru userul7200):

Scuze ca am dat atat de tarziu funda.Am trimis un email si au inteles.

| userul7200 a răspuns (pentru Disperatu):

Nu e nici o problema, important e ca ai reusit sa te intelegi cu eiwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti suni sau trimiti un email sa anulezi comanda. Daca vine prin posta nu se intampla nimic, daca nu ai banii, se anuleaza comanda (posibil sa platesti doar transportul).