| TYBY13 a întrebat:

La IMVU unde dau ca sa fac misiuni ca sa castig credits? plz urgent. FUNDAbig grin.

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Nu trebuie sa faci miciuni.
Dai la free credits +1500. scrii email cu @yopmail.com dupa http://www. yopmail.com/en/ scrii email cu @yopmail.com il copiezi acolo si dai apare o invitatie, dai yes o data scrii numai numele contului si iesi, dupa mai dai odata yes si scrii acelasi nume de cont si parola si ce mai trebuie. Dupa pui oe cineva sa iti intre pe contul pe care l-ai facut si iti vin 1500/cont.

1 răspuns:
| Forevăr a răspuns:

Misiuni * big grin