| Imidaifunditsa a întrebat:

Mai este o metoda de a face credite pe imvu, in afara de earn credits, sau sa platesti in real? Trimiteti link, va dau fundita:*
P. s:Nu pentru mine, dar trimiteti linkul aici! Fundabig grin:*

Răspuns Câştigător
| complicata2002 a răspuns:

Pai in afara de earn credits si sa dai bani in real nu mai e nimic decat pe yearbook inviti pr de pe emailul de mess si iti da credit pe yearbook si apesi pe el si arata acolo o imagine de fapt 2 una este cu imvu apesi pe ea si bagi 500 credits. ATENTIE! 500 credit poti baga din 24 in 24 ore.