| SadBoyForever a întrebat:

La majoritatea jocurilor de pe net mi se cere programul unity web player. Am descarcat unity web player dar chiar si asa nu pot juca nici-un joc.

De ce ne merg jocurile?
In mod normal nu ar trebui sa se activeze singur atunci cand pornesc un joc la care mi se cere unity player-ul?

Va rog mult de tot imi poate oferi cineva un sfat?

Răspuns Câştigător
| alliyn13 a răspuns:

Hmm... atunci cand intrii intr-un joc care iti cere unity o sa iti apara ceva langa steluta de la favorit dai click dreapta pe aia si bifezi allow nu stiu ce :) ori te duci la setari dai la extensii si cauti unity... bifezi iar allow uitate la linkul asta : http://postimg.org/image/roswmi4ul/

4 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Iti pot da un sfat dar am nevoie de cateva detalii... dupa ce ai downloadat unity l-ai si instalat sper... nu? si daca da atunci zi-mi ce browser folosesti

| SadBoyForever explică (pentru alliyn13):

Folosesc chrome. dar tot nu imi merge desi l-am instalat.

| SadBoyForever explică (pentru alliyn13):

Gata, acum merge iti multumesc din suflet ca m-ai ajutatwinking

| alliyn13 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Hmm... atunci cand intrii intr-un joc care iti cere unity o sa iti apara ceva langa steluta de la favorit dai click dreapta pe aia si bifezi allow nu stiu ce :) ori te duci la setari dai la extensii si cauti unity... bifezi iar allow uitate la linkul asta : http://postimg.org/image/roswmi4ul/

| Tawekondo_Florinel_1997 a răspuns:

Pai dupa ce l-ai instalat intra im my computer si dai la descarcari(downloads)si acolo trebuie sa fie unity web player il scoti pe decstop si dai click pe el dupa aceea iti apare tocmai ce ti-a aparut sa descarcare si daca folosesti google chrome nu intra ca intri pe degeaga, intra pe monzila sau pe internet explorer ori pe opera