| themosnters1999 a întrebat:

La san andreas am o problema. Cand intru in el imi da dont send ori se blocheaza. Calculatorul este performant. Nu inteleg ce are?
Dar cate odata intra in joc dau new game se incarca merg putin si iar se blocheaza. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Incearca alt crack incearca sa reinstalezi jocul actual/alta versiune incearca de la compatiblly pune win xp sp 3 si vezi ce face

1 răspuns:
| libertat a răspuns:

Probabil trebuie sa instalezi flash player dar mai bine ai descarca google chrome ca e nai bun decit flash player