| Zazon1243 a întrebat:

Hei, mi-am luat Gta San Andreas si am descarcat apoi SAMP.Dar cand intru pe el, intru pe server si apoi se incarca intra in meniu cu start game apoi dau new game si de acolo se incarca la infinit.Voi ati avut problema aceasta? Cum as putea sa o rezolv?

7 răspunsuri:
| Tranconoid a răspuns:

Ori iti poti re-instala SA-MP ori iti re-indtalezi GTA san andreas si daca nu merge ar trebui sa iti descarci de altundeva gta happy

| Zazon1243 explică (pentru Tranconoid):

Faza e ca ma gandesc ca poate fi si din cauza laptopului ca are doar 4 gb ram si 1.1 ghz...

| Tranconoid a răspuns (pentru Zazon1243):

Eu acum folosesc un laptop cu 4gb ram si procesor de 1.5 ghz
Sa fiu sincer nu cred ca e de la aia.
Dap nu e de la aia tocmai m-am uitat la un video. Unu se juca cu 2gb ram si 1 ghz. Deci da cred ca asta este fa ce ti-am spus daca tot nu merge raspunde-mi si voi scrie pe un site in engleza sa caute o solutie
Sper sa mearga ❤

| Zazon1243 explică (pentru Tranconoid):

Ok,o sa incerc, dar poti sa imi dai un link pentru samp care crezi t
u ca e bun

| Zazon1243 explică (pentru Tranconoid):

E vreo problema daca versiunea la gta sa e 1.1.0.0 si la samp e 0.3.7?

| Zazon1243 explică (pentru Tranconoid):

Adica pe site srie asa ''
SA-MP requires GTA:SA (DVD game for PC) v1.00 US/EU''

| Tranconoid a răspuns (pentru Zazon1243):

Nu nu nu
Gta sa are versiunea lui iar SA-MP are versiunea lui.
Samp il iei de aici https://www.sa-mp.com/download.php
Vor fi 2 linkuri Horizon Gaming si unul de la SA-MP team ia-l pe cel de la samp team