| OvidiuRo a întrebat:

Ma chinui de ceva timp sa rezolv o eroare daca ma poate ajuta cineva va rog frumos as fi recunoscator... Eroarea este :Microsoft Visual C++ Runtime Error r6002

2 răspunsuri:
| Flavian_Sinculei_1995 a răspuns:

Pffff.Intra in Control Panel si stergel sau daca nu merge dai run, regedit, Hkey_Curent_USER si lagseti sper ca am fost de ajutor happy

| OvidiuRo explică (pentru Flavian_Sinculei_1995):

L-am sters si degeaba... am Windows XP sp2. Daca ma poate ajuta cineva va rog frumos. am teamview si skype daca e...