| IlegalSmile a întrebat:

Metin2! Unde cade rib si bless?

48 răspunsuri:
| Nik a răspuns:

Rib cade la arhani si bless la orci, fundita?

| DmnProfesoara a răspuns:

La arahaniwinking

| Dorian_3315 a răspuns:

Rib cade la arahami si fanatici si blesu cade oriunde cand ai nivel 50 sau mai mare fundita? big grin

| KosminRaul a răspuns:

Ma mie mia picat bless pe la 25-27 mia picat la amazoancele din map1 pe insula acea din stanga sus din map1 sh mai pica la orice mob de lvl tau adica la 37 mia picat la orci....sh rib stiu ca la arhani dar depinde de norocwinking

| MariusKabral a răspuns:

Uite cel mai complet raspuns : rib pica la arhani intunecat super. ( ii gasesti in grupa cu calau intunecat.sau inalt prin vecinatatea intrarii in templu ) iar fms pica la arcasi brutali si specialisti brutali ( despre bles pica oriunde dupa lev 50 ...nu te mai lua dupa astia asculta ce zic eu ca am ex in mtwinking

| matza1987 a răspuns:

Rib cade la esso si bless la templu.amandoua le gasesti in mapa orcilor

| flashpoint a răspuns (pentru matza1987):

Ba prostilor blessu mi-a cazut de2 ori la tigri albi map 1 ch 1 lupus

| Adrian_Maddalin_1997 a răspuns:

Blesu trebuie sa ai lv 50 si rib la arahani
fundita?

| ediedi_1000 a răspuns:

Uite bless'urile cad chiar si de la lvl 47 cu conditia sa ai grad cavaleresc maxim 16000iar rib pana la lvl 30-31 la arahani super langa templu blessu in templu

| badboy_2991 a răspuns:

Rib pica la arahani intre lv 28 si 45 si bless pica la cufere aurii si la mobi dupa ce esti lv mai mare mie mia picat la caine al ciumei la despoti si in sohan ma rog majoritatea mai pica in dt si v1-v2

| dragos2222222 a răspuns:

Da prosti sunteti cu totii rib cade la posedat brutal sau la arcas brutal si fsm cade la spiecialisti brutali

| 123messy321 a răspuns:

Rib cade in general la arhanii (ESO) si bless la boo templu dt si apropo mie mi-a cazut rib la boo cu sura de lv 45

| darkevriday a răspuns:

E foarte simplu ribu la arhani langa GROTA EXULUI si bless la orci negri si orc gigant negru am testat da blesu pica rar

| MaryusAnghel a răspuns:

Rib cade la Arahani,,, si bless la orci negri!

| alexu90 a răspuns:

Hey adrius15 sau cum t cheama joc si eu pe Pegasusbig grin bv.Eu am doar 38 cavaleresc si armat lvl 13.Bv tine-o tot asa.A si ca sa dau un Raspuns :Rib cade la arahani dar greu si in Imha jona breslei la lvl 18-20 la creaturile blestemate.Dar greu si acolo.Iar blessu de la lvl 50 in sus sau in cufere de aur cu +, sin aleea fara + da extrem de greu, dar mai pica bless sin lada de oberok(sef orc) am vazut eu si cred ca sin alte lazi noroc. Fundita daca vrei...e indiferent happy