| stefania20 a întrebat:

Mi-am instala messenge 11. 5 si nu pot intra pe mess. Mi s-a spus ca poate am uitat parola sau....nu mi-am uitat parola sau altceva deoarece pot inta lejer pe mail. Am mai auzit ca trebuie sa dezinstalez versiune, dar cum? Ma poate cineva ajuta? Funta!

Răspuns Câştigător
| dodo95 a răspuns:

Pai il dezinstalezi din Control Panel - Programs and Feautures - apoi dai uninstall/change sau ceva de genu pe Yahoo! Messenger. Apoi intri pe Google si descarci din nou Yahoo! Messenger. incearca ca am avut si eu problema asta si am rezolvat-o asa. Sper ca ti-am fost de folos.