| seby8873 a întrebat:

Care imi puteti sune cum se poate recupera o parola de mess deoarece nu o foloseam si am uitat-o iar la un moment dat mi-a disparut ca imi intra automat iar acum nu mi-am mai aparut si nu am tinut-o minte.

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Deschizi mess-ul şi dai la forgot password. Singura posibilitate. Dacă te-ai logat vreodată în Firefox pe vreun site cu acel cont, verifică la unelte -> opțiuni -> securitate -> parole salvate -> arată parolele.
Alte variante nu prea văd... sad
Baftă!