| mihaitavasilescu a întrebat:

Mi-am luat game ranger
si l-am instalat merge cand sa intru in meci fifa08 imi apare ceva de genu : Wrong disc inserted
Please insert the original FIFA 08 Cd/DvD
Va rog ajutati-ma dau funda

Răspuns Câştigător
| Johnni3Walk3r a răspuns:

Salut! Uite aici:

http://fisierulmeu.ro/......L-rar.html

Descarci de aici crack-ul si il pui in folderul cu fifa 08 ca sa-l ai la indemana. Apoi intrii in joc. Ceea ce poate nu stiai de pe crack intri nu de pe icoana jocului in sine. Oricum icoana de la crack e la fel ca cea a jocului numai ca numele e schimbat aproximativ.Mai are in plus acel exe:FIFA 08. exe

Sper ca te-am ajutat! Bafta!:)

2 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Te-as sfatui sa inveti sa scrii gramatical mai intai ca nu prea inteleg ce scrii acolo. Si acea eroare apare numai cand nu ai pus crack-ul sau nu ai cd-ul bagat in unitate.

| danutz96 a răspuns:

Cs.Pro-Game.Ro se dau admine!
www.pro-game.ro forum