| Kluwwww a întrebat:

Mi-am luat game ranger si l-am instalat merge cand sa intru in meci fifa08 imi apare ceva de genu : Wrong disc inserted.
Please insert the original FIFA 08 Cd/DvD
Va rog ajutati-ma dau funda pentru cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| KiLLeRBee a răspuns:

Salut, pai intra in fifa din crack, crack-ul se afla in folderul unde ai tu fifa instalat, de exemplu, C, Program files, Ea Sports si pe acolo trebuie sa fie Crack, intri in folder-ul crack, si acolo iti apare o imagine gen cea de o ai tu pe desktop, si intri de acolo ( funda )?

2 răspunsuri:
| Kluwwww explică:

Nu merge nici asa
cum ai zis u

| stav a răspuns (pentru Kluwwww):

Deschizi arhiva fifa cu daemon tools, intri in my computer, clic dreapta pe imaginea de la fifa>explore>firelight>copiezi fisierele de acolo unde ai tu fifa 08 instalata. Funda?