| superalex2000 a întrebat:

Normal ai un bonus pentru prima victorie a zilei (in lol), si mai ai un bonus de cateva min dupa aceea.
Mie, cand mi se termina bonusul nu mai primesc nimic.
Ce sa fac sa mai primesc?
Please!
Funda!

Răspuns Câştigător
| paradoXu a răspuns:

Primesti bonus odata la 24 ore. Dupa primesti o cantitate moderata(bonusul "first win" face cam cat 2 meciuri castigate de minim 20 minute si cam cat 4 pierdute de minim 20 minute) pe fiecare meci, deci da primesti, dar numai pe meciuri castigate/pierdute.(nu prea se intelege altceva din intrebarea ta)
Si NU alte bonusuri pe zi nu mai exista, altfel ai cumpara prea usor campionii. Bafta si sper ca nu joci ca aia din bronz!