| kopotoru a întrebat:

Buna TPU m-am inregistrat pe bet365 cum primesc acel bonus sa joc ca zice ca trebuie adaugate fonduri dar nu-s stiu ce trebuie sa fac sa iau bonusul

1 răspuns:
| TheDjoker a răspuns:

Pai trebuie sa depui bani de pe card in contul bet365 si acel bonus consta in dublarea sumei depuse. Ca sa retragi banii trebuie sa rulezi suma de 3 ori, adica sa pui pariuri multe pana acoperi acea suma de trei ori. Dar stiu eu o metoda mai buna. Daca vrei sa vorbim - https://www.facebook.com/nimeni.altu.31521