| jhosanify a întrebat:

Nu am jucat Shaiya o perioada iar acum cand vreau sa joc din nou imi da o eroare dupa aproximativ 10-15 minute de jucat. Eroarea imi zice :

" The exception unknown software exception (0xc000417) ocurred in the application at location 0x0065f560. Click on OK to terminate the program. "

Cum se poate rezolva asta?! Mentionez ca am reinstalat jocul si se intampla la fel.

Răspuns Câştigător
| asasinkreedz a răspuns:

Chestiile alea sunt niste coduri tehnice ale windows-ului pentru un tehnician ca as ti-l repare.Deobicei iti da erori din astea din cauza windows-ului.Sau mai rau din cauza componentelor de la calculator.Sau pur si simplu din cauza jocului. Daca esti sigur ca nu este de la joc incearca sa reinstalezi windows-ul si sa il tragi iarasi. Daca iti da din nou aceeasi eroare este de la calculator..Intra pe pagina lor si cauta solutii! De obicei acolo gasesti rezolvarea!