| cezaric a întrebat:

Oare se mai ieftineste World of Warcraft anul asta inainte de Craciun? Stiu ca anul trecut s-a ieftinit.

1 răspuns:
| Mihailescu_Valentin_Alexandru_1993 a răspuns:

Se mai ieftineste sigur ca daca nu sar mai ieftini firma care vinde jocurile ar da faliment la acest joc, eu iti spun din propria experienta ca am cumparat primul World of Warcraft anul trecut si mi la lasat la o super reducere de 1 milion de altfel pana pe 1 ianuarie 2016 nu a mai cumparat nimeni jocul.