| EricaxD a întrebat:

World of Warcraft sau Perfect World?
Nu stiu de care sa ma apuc

Răspuns Câştigător
| dragondews a răspuns:

Daca joci Perfect World, o sa vezi ca anumite obiecte si misiuni se vor repeta, dar in alt context si script.
Merg pe World of Warcraft pentru ca are mai multe serii si e unica fiecare serie.

5 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Vrei un joc care are grafica de 10 ori mai buna ca wow si PW? incearca C9 eu nu m am plictisit niciodata de el il gasesti pe webzen.com

| cosmina92 a răspuns:

Hey! prima varianta happy *World of Warcraft * BAFTA

| 3Cata3 a răspuns:

Man joaca wow nu trebuie sa platesti! joci pe servere private care sunt free!

| 3Cata3 a răspuns:

Nu e oficial dar e exact la fel ca oficialul deci sunt 100/100% la fel

| Vindex a răspuns:

Perfect World e mai super.La WOW trebuie sa platesti.Eu am jucat Perfect World si mi-a placut enorm!