| RorySan a întrebat:

Ola, joaca careva lol? Ma plictisesc si n-am cu cine sa joc

7 răspunsuri:
| Andresso a răspuns:

Ce rank si ce nick ai?

| Michaeel a răspuns:

Aici prezent, dar e prea tarziu si merg la somn :} maine poate.

| RorySan explică (pentru Andresso):

G4, Erza02
dar n-am chef de rank, Nexus daca vrei

| RorySan explică (pentru Michaeel):

Erza02, da mi add maine, daca vrei

| Andresso a răspuns (pentru RorySan):

Alta data voi juca si eu, sunt la tara si n-am chef de 70-130 ping. Prin septembrie ne vom juca daca vei mai fi laughing)
Oricum eu iti dau add pentru orice eventualitate.

| RorySan explică (pentru Andresso):

Oke

| TheSeventhSin a răspuns (pentru RorySan):

Hei, daca vrei putem juca, eu nu sunt acum acasa, o sa ajung in cateva zile.
Eu am fost maxim G1, acum sunt G4, si aici m-am oprit din a mai juca rank-uri (pentru ca am si alte lucruri mai bune de facut)
Prefer in mare parte sa joc aram si draft-uri (din plictiseala)