| IlegalSmile a întrebat:

Ola TPU big hug

O intrebare legata de metin.

Ce bonusuri imi trebuie pentru ninja, shaman PVP big grin

Amintesc ca serverul este Lightmt2 si se pot pune bonusuri foarte bune happy int+900.

fundita love struck

2 răspunsuri:
| robinho17 a răspuns:

Olalaughing pai la ninja iti trebuie DEX CRITIC HP VITEZA ATAC VITEZA MISCARE NECUNOSTINTA patrunzatoare SI CAM ATAT.
Shaman-Inteligenta Critick patrunzatoare vieza de atac necunostinta cam atatbig grin Funda?

| TeddyKarateka a răspuns:

Mai trebuie si semi-om in afara de str,dex,in,critica, patrunzatoare, necunostinata si viteza atac...big grin