| andrea22 a întrebat:

Sall tuturor, am o intrebare legata de mt2 m-am apucat de un warior fata dar nu stiu ce trebuie ca bonusuri imi puteti zice ce bonusuri sa pun app serverul e newworldmt2 si e pvp si ce trebuie mai important pv strl int dex ce trebuie mai important din asta cum ar fi sura int, ninja dex etc. Funda

Răspuns Câştigător
| AndreyStan a răspuns:

Cel mai bun warrior este pe aura.Prima data trebuie sa faci M1,, aura sabiei'' dupa aceea,, vartejul sabie'',,, iures'' si restul. La status trebuie sa umpli PV-ul sa nu pui la PM ca esti varza, dupa ce termini PV le umpli pe toate in afara de PM. Bafta.
FUNTA?