| anonim_4396 a întrebat:

PC-ul meu are o memorie foarte mica cum as mai putea sa-l "golesc" cea mai mare problema este in Local Disk C, dau Funda crying

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Pai pur si simplu sterge ce nu iti trebuie. Poate ai un joc care ocupa mult si nu te joci.

| crissmay a răspuns:

Pai nu stiu ce fisiere sa sterg pentru ca am multe care nu stiu pentru ce sunt si unchiu meu mi le-a instalat aproape pe toate mai demult, iar acum am si Sims 2 care e instalat in D. Oricum acum am primit un laptop cu memorie mare, dar mercii pentru raspunsuri asa ca am sa dau funda cum am promiswinkingwinking.