| caltialaura123 a întrebat:

Local disk C este foarte umplut si nu stiu cu sa il golesc. sau sa mai scot ceva din el. este 99%

Răspuns Câştigător
| askAndrey a răspuns:

C:\User\ANDREI(numele la pc tau)\AppData\Local\Temp dai aici si stergi tot si o sa goleasca ceva dar nu tot FUNDA?

| caltialaura123 explică (pentru askAndrey):

Dar nu am gasit AppData, eu nu am

2 răspunsuri:
| BODYSS a răspuns:

Cred ca trebuie sa reinstalezi windosu... sigur. posibil sa ai virusi. asa s-a intamplat si mie, nu instalam nimic in d s-au in c, si se tot umplea local disk C. trebuie sa reinstalezi windosu s-au o sa ai probleme grave. ai incredere in mine. reinstaleaza-l mai repede s-au din ce in ce mai multi virusi o sa ai. si o sa se inmulteasca s-au sa inmultit si in D cred :/ Cu Placere daca te-am ajutat happy.