| AaL33xXx a întrebat:

Pe Metin 2 Ro, in valea orcilor este un bot, vanzator \ nu stiu exact / dar stiu ca poate face o arma apocaliptica, pot sa cresc pietrele la el de la +4 la +5?, Merge?
De exemplu am o piatra a protectiei +4, contra unei sume de bani, o pot face +5?, ca pe alt metin mergea asta.

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Pe serverele officiale cum este metin2 ro nu poti face acest lucru. Doar pe serverele private!

2 răspunsuri:
| Stefan_Balan_1982 a răspuns:

Nu nu merge asta e metin2 Ro si nu are functiile altor private sau ce ai jucat tu maxim sunt +4

| aby1234 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar nu poti face asa ceva pe metin2.ro pietrele le dropezi la metine. de la +0 pana la +4 maxim... si da doar pe private merge acest lucru pe oficiale nu tongue multa bafta in continuare