| Clickallow a întrebat:

Pe site-urile cu fisiere nulled daca se intampla ceva este" tras la raspundere" cel ce detine sau ce posteaza pe el?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Depinde. Probabil te referi la warez sites. Daca e forum si nu gazduieste nimic, cel ce posteaza e tras la raspundere. Ca or fi nulled sau nu, foarte putine site'uri gazduiesc fisiere, de obicei e peer-to-peer, de asta nu ai ce sa-i faci proprietarului pentru ca de fapt site'ul nu gazduieste fisiere.

| Clickallow explică (pentru N0xEterniS):

Da. Un site ce doar preia fisiere din alta parte si nu incarca nimic pe host. Ciudat e ca desi nu gazduieste nimic am vazut site-uri de filme inchise. Acum nu stiu cum e cu temele, script-urile etc nulled