| Karizma a întrebat:

Pentru jucatorii de WoW(World of Warcraft), sunt incepator si as vrea sa ma ajutati cu ceva.Eu am niste itemuri pe care nu merge sa le port, iar la descriere e un cuvant(Mail) cu rosu....cum fac sa dispara si sa le pot pune?

1 răspuns:
| Pinki_3349 a răspuns:

Pai armurele mail/chain nu pot fi purtate numai pe warrior, death knight/ in general tank....adica nu o sa iti mearga sa folosesti mail pe druid/warlock/shaman/ si astfel de caractere care necesita mana si sunt pe magiihappy. daca vrei sa afli mai mult cauta pe goole wow. wikia. big grin sper sa i-ti fi fost de ajutorbig grin