| Orton35 a întrebat:

Poate aveti careva gta san andreas multiplayer va rog sa imi spuneti cum fac un cont ca sa pot sa joc si eu online si unde scriu serveru. dau fundit.

Răspuns Câştigător
| apocalypse000 a răspuns:

Intri pe http://www.sa-mp.com/download.php si descarci prima varianta aia by foco sau cm o fi dupa instalezi ce ai deskarcat samp asta :) in folederu unde ai gta san andreas dupa ce sa instalat intri in gta san andreas acolo si dai pe samp si dupa dai la internat in icoana samp o sa iti apara si cauti servere acolo dai pe un server si copiezi ipu dai inapoi la favorit sus e un semn deala verde ca e bine corekt semnu corect dupa bagi acolo ipu la server dai ca si dupa dai click pe el dai connect si gata da primadata scrieti numele sus

1 răspuns:
| cristi_4355 a răspuns:

Nu stiu eu am dar nu stiu