| Eddy007 a întrebat:

Salutare!
Eu am urmat pasi pentru a face un server de SA:MP (GTA San Andreas Multiplayer)
Ca sa mearga serveru eu trebuie sa dau pe " server-samp " fara sa dau server-samp nu ar merge serveru
Spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa mearga tot timpul fara sa dau pe server samp! dau fundita si vot ...Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Trebuie sa il hostezi pe un site special cauta pe google si vei da cativa bani pe fiecare luna serverul va fi deschis 24/24 si vor putea intra un anumit numar de playeri depinde cati bani dai mai multe informatii le gasesti pe un site de hostat. funda?

1 răspuns:
| smecheru24 a răspuns:

Pentru a face serverul sa mearga tot timpul trebuie sa il hostezi pe internet, dar asta te-ar costa niste bani. Un site pentru hostat: WwW.PannHost.ro