| bocascity a întrebat:

Problema ati radeon 9250 256mb agp...instalez driverul si cand dau la device manager la video controller e semnul ala al intrebarii cu galben...de unde pot face rost de video controller?happy. am placa de baza
ASRock 775i65GV (3 PCI, 1 AGI, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
procesor: Intel Celeron D 331, 2666 MHz (20 x 133). Daca ma puteti ajuta cu informatii.Rog seriozitate

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu tu trebuie sa instalezi driverul, daca ai cd-ul cu driverele video dai clic dreapta (pe semnul acela galben la device manager)\proprietati\driver\update driver