| ElFenomen a întrebat:

BIG Problema! Sal. am reinstalat windows-ul si acum nu mi se mai instaleaza driverul audio Realtek AC'97 iar cand intru in Device Manager la Sound, Video jos imi arata la multimedia audio controller semnul! de culoare galben. I-am dat update si cand a dat de driver ii dau open dar nu gaseste nimic si imi spune ca numele este incorect desi el are 3mega(Daca ma puteti ajuta pls. pentru ca am mare nevoie.As fi recunoscatorhappy

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

De ce sa nu ti se instaleze driver-ul? Si nu te complica prin Device Manager pentru instalarea driver-ului respectiv. In functie de sistemul tau de operare, descarca-l de aici: http://218. 210. 127. 131/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false