| radux3 a întrebat:

Am o problema cu sistemul de operare(win 7 ultmate) cam de 2 saptamani.De fiecare data cand pornesc sistemul incepe sa ruleze CHKDSK.de fiecare data imi supune ca unele fisiere din calculator sunt corupte. Am reinstalat de 2-3 ori sistemul de operare,am formatat partitia dar degeaba. Stiti care ar putea sa fie cauza? Astept raspunsuri. multumesc!

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Verifica hdd cu un soft de verificare posibil sa existe bad-uri