| Juic3Nice a întrebat:

SAl.Imi merge gta 4 pe systemu asta?

Processor: Intel(R) Pentium(R) 4CPU 2. 8GHz

RAM: 3

total aprox. memory : 124 mb

DirectX: 11

Windows: 7, 32 bit

Cine imi spune ia funda!

3 răspunsuri:
| sen a răspuns:

Nu prea te inteleg. daca ai placa video de 124mb nu iti merge clar. dar poate nu am inteles eu bine. Ia-ti o placa video de minim 512 mb si iti va merge destul de bine. eu am o placa video nVIDIA gforce 8600gts 256mb ddr3 si imi merge la low. in cati bitzi este placa ta?

| Juic3Nice explică (pentru sen):

32-bit

| Juic3Nice explică (pentru sen):

Eu am pus intrebare ca tot incerc de 2-3 ani sa-mi fac gta 4 am schibmat fro 2 unitati i-am instalat programe necesare si tot nu cred ca o sa mearga