| Alexa412 a întrebat:

Am vazut un joc pe nume SEGA de fapt nu e joc are multe multe jocuri in el si as dori sa imi dati un site de unde sa downloadez SEGA dar nu jocuri. Multumesc!

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

SEGA este o consola foarte veche si nefolositoare in ziua de astazi.Numai sa-l cumperi sau Emulator cum era raspunsul cel dat de TeddyPaul.

| raikidd a răspuns (pentru OctaLoL):

Sega este o firma creatore de console(in trecut) si jocuri

| TeddyPaul a răspuns:

Hei salut! Pentru jocurile SEGA cred ca trebuie EMULATOR! Cauta pe google EMULATOR SEGA si ar trebui sa gasesti! Cat despre jocuri tot pe google ar trebui sa gasesti sau cu programe de downloadat (t00rrent,strongz dc etc.)