| Emita1998 a întrebat:

Ce sa fac cand ii apare la pes2010 Please insert the original Pro Evolution Soccer 2010 CD/DVD? Cetrb sa fac

Răspuns Câştigător
| xProxy a răspuns:

Bagi Crack-ul! Dupa ce montezi imaginea cand il instalegi intri in My Computer si intri in partitia F cu click dreapta pe el / open si e un folder acolo cu numele Crack!

3 răspunsuri:
| Emita1998 explică:

Spuneti Va rog!

| Emita1998 explică (pentru xProxy):

Ma dar eu nu l-am instalat cu crack ce fac?

| eutunoilafilm a răspuns:

Pai crackul ii dai copy si te duci in folderu unde ai instalat jocu(eu cred ce in C program files si gasesti folderu lu fifa pes) si dai paste acolo.
Si dupa iti va merge! Bafta!