| vassi523 a întrebat:

Sal TPU.Cine stie un server privat de metin tare, la care primesti din prima armat, iteme +9 drop marit si din astea!

Răspuns Câştigător
| SeBBy_3213 a răspuns:

Poi e metin explosive.Dar la lvl 35 te duci la grajdar si iti da armat si la 65 iti da militar dar nu din prima. Faci skiluri P daca ai lvl 60 pentru ca te duci la o femeie si ti le da. Pietre +9 si otel +9 la magazin.Cade cam 1kk pe monstru.Armuri si arme legendare.Max level 127.Eu am 76 si am jucat 1 ora jumate.Incearcal.

2 răspunsuri:
| Puffulets13 a răspuns:

Metin fire blood http://metin2fireblood.servegame.com/? s=registerlog. fundita pls!;)

| Puffulets13 a răspuns:

Http://metin2fireblood.servegame.com/? s=registerlog fire blood fundita!