| BoGdY13 a întrebat:

SAl TPU.Deci mi-am descarcat salvarile pentru nfs underground2 si am aflat ca trebuiesc bagate in c:/şi Settings / (nume utilizator) / Local Settings / Application Data / NFS Underground 2 dar eu nu GASESC acestea in calculator. local settings nu stiu si nici aplication data ma ajutati va rooog

2 răspunsuri:
| catastrophe a răspuns:

Trebuie sa intri in panou de control(control panel) si dai la optiuni folder si selectezi vizualizare si apoi ai undeva mai jos daca ai xp romana scrie asa "se afiseaza folderele si fisierele ascunse" acolo trebuie sa bifezi apoi intri in c:/Settings /(nume utilizator)/Local Settings si iti apare un fisier mai transparent pe care scrie Aplication Data dai click pe el si te duci la NFS Underground 2. Fundita?!

| xamix a răspuns:

laughing intra in my documents NFS Underground 2 si la save bagi salvarile asa te complici in c:/...