| TheGrayWolf21 a întrebat:

Sal TPU, eu si un amic vrem sa ne apucam de YT si avem doar 10 nume si nu stim pe care sa il alegem:
1. WorlD Of GaminG
2.Twins M&M
3.Twins MC
4.Gaming With M&M
5. TeamMC
6.McBrothers
7.PlanetOfGaming
8.PiticiMc
9.GodsOfMinecraft
10.CreeperiMC
Daca nu v-ati dat seama o sa fie un canal de gaming mai exact de minecraft.Si m&m nu e de la bomboane da pe noi ne cheama Myhay(eu) si el MIZU

AJUTATINE, PLZ, SA GASIM CEL MAI BUN NUME! PANA ACUM NU AM AVUT NOROC IN ALEGE UNUL SPER SA NE AJUTATI!

2 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Sincer toate sunt frumoase dar zic de varianta 1. WorlD Of GaminG, puteti incerca daca vreti Game Zone M&M cum vreti voi Bafta!

| TheGrayWolf21 explică (pentru SongokuJR):

Exista cv zone game si nu vrem sa copiem