| Cosmin125100 a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie jocuri online gen metin2? Multumesc.

2 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Frate am jucat astea Wolfteam, World of warcraft, microvolts, metin, iaaa jocuri! 4story, assasincreed, skilroad, shaia, repulse, league of legendes, s4league,everquest,atlantica online, talisman online, maplestory, mixmaster, farmera, transformice, alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal, perfect world, crime craft, rapplez, mu online, ran online, rekuiem, damoria, dofus, dragonica, fable, fiesta online, florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age
Bafta

| xForSmile a răspuns:

Am jucat ceva vreme Kal online..., e fainutwinking