| MoonLight a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri online muliplayer frumoase, dar fara metin2 si 4story. Multumesc!

5 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Uite jocurile care imi plac mie si m-am tinut de ele sunt Cabal Online AirRivals Lineage2 AION Genesis AD A.V.A GunZ Online Karos Online si mai am multe dar nu au grafica prea buna... si nu inteleg tu ai vrut MMOPRG sau in browser?

| DannyDanuTs a răspuns:

Farmerama, zoomumba, cityville, fish ville etc

| MoonLight explică:

am vrut mmoprg

| VLad_9311 a răspuns:

SAn andreas multi player(Ps. trebuie sa ai gta san andreasu in pchee hee

| EmilyGold a răspuns:

Fii atenta si eu am jucat jocurile astea sper sa-ti placa sunt... uitehappy Silkroad Online, Forsaken, Perfect World International si RF Online