| junkistul a întrebat:

Sal TPU vreau niste jocuri de pc cu masini gen flat out sa faci curse sa te busesti dar vreau in care sa ai jeeputi tiruri camionete etc raspunsul cu cele mai multe jocuri dau funda

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cele mai tari jocuri cu masini mie mi se par:

-Driver San Francisco (unul dintre cele mai reusite cu mult peste Flattout -are si versiunea a 2 a care e reusita-)

-Driving Simulator 2011 (nu se busesc masinile dar e destul de real)

-Wolrd Racing 2 (in jocul asta bagi cate moduri vrei eu am bagat peste 50 e foarte simplu si se botesc destul de fain masinile)

-Test Drive Unlimited (nu se botesc dar e foarte realistic)

-Need For Speed Shift 2 (poate cel mai tare Nfs dupa The Run se botesc super masinile)

-Richard Burns Rally (se botesc fain si aici)

Mai sunt cu tiruri:

-King Of The Road (se botesc tirurile si jocul e destul de realistic)

-Euro Truck Simulator / German Truck SImulator (sunt cam la fel se botesc tirurile si ai diverse misuni de dus la capat)

-Wheels Of Stell Extreme Trucker 2 (tirurile au volanul pe dreapta si se botesc)

-Wheels Of Steel Long Haul (nu se botesc dar e realistic)

-Tanker Truck Simulator 2011 (se botesc si e cam ca ETS sau GTS)

Mai sunt :

-Off-Road Drive (daca te tine placa video sa dai la maxim ar fi super sa vezi cat de realistic e)

-RFactor (curse cu masini gen Pagani Zonda)

-GTR 2 (la fel ca si jocul de mai sus)

Bafta!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Magnifico a răspuns (pentru ALEX1998BZ):

Mi se pare mie sau tu ai copiat un raspuns de al meu si ai mai adaugat ceva la urma? thinking waiting

Răspuns utilizator avertizat
| Magnifico a răspuns (pentru ALEX1998BZ):

Pe pariu?

| Magnifico a răspuns (pentru ALEX1998BZ):

Status raspuns: Aprobat
raspuns ales
Rezumat :

Shooter:

-Arma
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Battlestrike Force Of Resistance
-Max Payne 2
-Hitman 2

Cu masini:

-Driving Simulator 2011
-Flatout 2
-World Racing 2

Cu tiruri:

-Euro Truck Simulator
-German Truck Simulator
-King Of The Road
-Wheels Of Stee Long Haul
-Tanker Truck Simulator 2011

Bafta! laughing postat la 4 Mai 2012 22:24

Ai selectat de aici doar ultima parte si ai mai adaugat tu ceva la urma :-W

Nu esti primul care face asta sa stii :-W

| ekizzo a răspuns:

NFS Underground
NFS Most Wanted 2012
Test Trive Ultimate 1/2/3
Funda.Pllz

| Dar1u2 a răspuns:

Iti recomand Test Drive unlimited 2 este cel mai frumos joc cu masini zic eu l-am jucat si e misto jocu vz cum e funda

| Ylmaz_Mehmet_1988 a răspuns:

Nfs world