| Sumlea_Andrei_1999 a întrebat:

Sall all! happy Imi ziceti si mie niste servere care au Build Battle va rog? dar nu serverul hypixel ca pe ala am luat ban permanent crying

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Hypexel e cel mai bun server. pacat ca ai luat ban. Asta explica ca esti un player toxic, altfel nu-mi pot explica de ce ai luat ban.

Cauta aici http://topg.org/ro/Minecraft/version/1.7.2/

| Sumlea_Andrei_1999 explică (pentru j1NNNx):

Si mie imi pare rau ca am luat ban sad Dar eu mi-am cumparat contul premium de la un prieten si acuma imi dau seama de ce era asa ieftin.;( pentru ca luase ban... imi scrie ca sunt pe black list;(((

Răspuns utilizator avertizat