| Complicatie123 a întrebat:

Sall am o problema cand intru in metin2.ro imi tine mereu hack shild ce trebuie sa fac sa intre in metin?
Multumesc
Funda

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Daca nu te mai lasa sa intri in joc trebuie sa reinstalezi metinul pentru ca nu mai ai hack shield.
Cand pornesti jocul si iti arata hack shield il poti sterge din folderul cu jocul dar ar fi recomandat sa nu faci asta din cauza codatilor sau hackerilor de pe metin tocmai de aia se numeste hack shield+scut anti hack cam asa ceva.Bafta si sper ca te-am ajutat

| LoveMetin2 a răspuns:

Dami add pe skype:Andrei. david62 iti dau un starter care va merge.
http://youtu.be/r2efT6V2o-4

| BayazidFulgerul a răspuns:

Gm-ul vrea sa te lasi de metin happy