| afroditza13 a întrebat:

Sall! am o problema cu facebook, cand ma loghez in apare textul urmator:convert this personal account to a page; Personal accounts are meant for individual people. Maintaining one for anything other than an individual person is a violation of Facebook's terms.

Facebook Pages offer more robust features for organizations, businesses, brands and public figures. Learn more about Pages.
Ce sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand sa-ti schimbi numele pe care il ai acum! Numele contului tau este asociat cu numele unei vedete, celebritate sau firma, companie. In acest moment Facebook te considera o "persoană publică". Mai multe detalii nu iti pot da, decat daca imi arati profilul tau de pe facebook.
Bafta!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )