| UNmicDeeJay a întrebat:

Sall...Am o problema cu un fishbot pe Mt2RO.Arunca undita in apa, sta 1-2 sec, o scoate schimba momeala si iar o arunca...si nu imi prinde nici macar un peste. Daca stie cineva ce are spuneti-mi si mie plzz dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

1. ai momeala?
2. esti langa apa?
3. ai setat la optiuni tot ce trebuia? (daca trebuia)
4. lasa hackurile ca sunt niste prostii (hackurile dintr-un joc)

| UbexFlo a răspuns:

Vezi setari daca is facute corect sau ai fisbot dus daca te intereseaza dj_tazzo si vb te ajut acolo dae iti dau eu unu bun