| Spike001 a întrebat:

Sall, am si eu un fishbot. si nu prinde peste! ponesc, bifez, dau start. dupa ce dau start eu face : pune momeala, arunca undita-n apa, trece 3-4sec nici nu apare semnu cu pestele-prins si trage undita din apa! nu stiu ca nu prinde nimic. ce trebuie sa fac sau mai bine lasatim un link de download pentru fushbot care merge sa prinda peste din prima (nu cont daca mai pierde momeala, cont sa meara)winking FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cristinutzw a răspuns:

Atunci cauta pe net fish bot 4.1 by erpel, asta e cel mai nou dar nu stiu daca mai fumctioneaza.

3 răspunsuri:
| Spike001 explică:

Am dat eu funda, dar unca nu am down fishbot-ul 4.1... dar pe asta nu am incercat poate merewinking

| cristinutzw a răspuns:

Pai e din cauza la fish deley din cate spui tu.Incearca sa pui la fish deley 2900 si vezi daca merge asa.

| Spike001 explică (pentru cristinutzw):

Nu merecrying

| cristinutzw a răspuns (pentru Spike001):

Atunci cauta pe net fish bot 4.1 by erpel, asta e cel mai nou dar nu stiu daca mai fumctioneaza.